ارتباط مستقیم: ارسال SMS
   تلفن : 09168351120

دریافت اپلیکیشن پلاک اروند

قیمت خودروهای محبوب

دریافت قیمت های روزانه

دریافت معاملات صورت گرفته و همچنین آخرین قیمت ها از طریق ایمیل .
قوانین

قوانین و شرایط استفاده:

1) پلاک اروند صرفا یك سایت خدمــاتی و تبلیغاتی می باشد و تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.


2) آگهی دهنده در مقابل آگهی خود مسئول و متعهد می باشد و انتشار هر گونه آگهی كه موجب خسارت معنـوی و یا مـادی برای شخص یا اشخاصی گردد ، پیگرد قانونی آن مستقیما متوجه سفارش دهنده آگهی خواهد بود .


3) ثبت آگهی در تبلیغات پلاک اروند به معنای به رسمیت شناختن فعالیت ، خدمات و یا هر موضوع دیگر درج شده در آگهی از طرف تبلیغات پلاک اروند نخواهد بود .


4) بعد از تماس با فروشنده و قبل از انجام معامله به صورت حضوری، ثبت شده و قانونی هیچ مبلغی خریدار نمیباست پرداخت کنن و تمامی ضرر و زیان آن متوجه خریدار خواهد بود و پلاک اروند هیچ دخالتی در معاملات طرفین ندارد.


5) ثبت نام و درج آگهی و یا پرداخت وجه توسط آگهی دهنده به منزله قبول و تایید تمامی قوانین و شرایط تبلیغات پلاک اروند است .


6) وجوه واریز شده به حساب تبلیغات پلاک اروند جهت بهره مندی از خدمات سایت می باشد و تحت هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.

 

7)مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به پلاک اروند ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

 

 

8)مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به پلاک اروند که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و پلاک اروند مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

9)پلاک اروند هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ پلاک اروند در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین پلاک اروند، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

 

 

10)تلاش پلاک اروند، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

11)مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و پلاک اروند هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

 

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

درباره ما

بزرگترین مرکز خرید و فروش خودروهای پلاک اروند
 قابل توجه خریداران، فروشندگان و خدمات دهندگان محترم سراسر منطقه آزاد:
آگهی ها بصورت کاملا رایگان می باشد.
جهت ارسال و یا سفارش آگهی خود را به شماره تماس: 09168351120 واتس آپ کنید.
 
پلاک اروند، اروندی، مرخصی پلاک اروند، ماشین اروندی، پلاک اروند صفر، پلاک اروند ارزان، پلاک اروند آبادان، پلاک اروند اهواز، پلاک اروند دزفول، پلاک اروند قسطی، پلاک اروند از دم قسط، قیمت پلاک اروند، پلاک اروند تصادفی، اروندی ارزان، اروندی تصادفی، اروندی از دم قسط، مرخصی اروندی، مرخصی پلاک اروند، اروندی به تومان، خرید اروند، خرید پلاک اروند، فروش اروندی، فروش پلاک اروند